producent mebli z litego drewna
KONTAKT       O FIRMIE      SKLEP ON-LINE
 
 
NASZA OFERTA
STRONA GŁÓWNA

ŁÓŻKA
ŁÓŻKA DZIECIĘCE
MATERACE
SZAFKI NOCNE
KOMODY
ŁÓŻKA TAPICEROWANE
SZAFY
STOŁY
KRZESŁA
SZUFLADY
BIURKA
REGAŁY
PODUSZKI
KUFRY
PÓŁKI WISZĄCE
STELAŻ DO ŁÓŻKA
SANKI
SZAFKI RTV
WITRYNY
OZDOBY
KOCE , PODUSZKI
TABORETY
PRZEŚCIERADŁO FROTTE
PRZEŚCIERADŁO JERSEY
POŚCIEL
ŁÓŻKO METALOWE
LEŻAK , FOTEL
NAKŁADKI HIGIENICZNE
WIESZAKI
TOALETKA
OPAŁ - PELLET


 

MAXI – DREW zajmuje się produkcją mebli z drewna litego oraz sprzedażą materacy. Staramy się by nasze produkty były jak najlepsze, a klient był w 100 % zadowolony

Od lat specjalizujemy się w produkcji łóżek , szafek nocnych , komód, szaf , szuflad , krzeseł , stołów drewnianych wykonanych z litej sosny Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom na bieżąco wzbogacamy Nasz asortyment o nowe modele.W Naszej ofercie dostępne są produkty wykonane ORYGINALNIE , stabilnie i elegancko. Wszystkie produkty , które Państwo znajdziecie w Naszej ofercie są tylko i wyłącznie naszej produkcji. Wiele firm podszywa się pod nas odpatrując nasze wzory , ale nigdy nie dorównają naszemu doświadczeniu w produkcji wykonania mebli !!! Wyróżnia je proste i stale modne wzornictwo tak, aby trafiało ono w upodobania jak największej ilości klientów , a także oryginalny styl i sposób wykonania.

Zaopatrujemy hotele i pensjonaty oraz indywidualnych klientów. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów i szybką realizację zamówienia.

FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA MAXI-DREW

DYRDA ARKADIUSZ
KUKÓW 12 a

tel. 513 174 851, 532 600 959
e-mail: biuro@maxi-drew.pl
BANK: 95 1240 4878 1111 0010 2284 3693

 

WSZYSTKIE ZDJĘCIA ZAMIESZCZONE NA NASZEJ STRONIE ROBIONE PRZEZ NAS SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE NASZĄ WŁASNOŚCIĄ ZASTRZEGAMY SOBIE ICH KOPIOWANIE I WYKORZYSTYWANIE NA INNYCH AUKCJACH I OFERTACH INTERNETOWYCH PRZEZ OSOBY TRZECIE !!! WYKORZYSTYWANIE ZDJĘĆ BEZ ZGODY AUTORÓW JEST SPRZECZNE Z REGULAMINEM. OSOBA ,KTÓRA WYKORZYSTA NASZE ZDJĘCIA BEZ NASZEJ ZGODY PONIESIE KONSEKWENCJE PRAWNE !!!


Copyright MAXI-DREW designed by flexus.pl